İzol börek bayilik başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, firmanın kendilerinden beklemiş olduğu şartları yerine getirdikleri takdirde oldukça hızlı bir şekilde firmanın bayiliğini alabilmektedirler. Son zamanlarda gerek lezzetiyle gerekse kalitesiyle öne çıkan İzol börek, ülkemizde pek çok yerde satışa sunulmaktadır. Birden fazla börek ve baklava çeşitleriyle öne çıkan firmanın, sunmuş olduğu lezzet ve kalite pek çok kişinin tercihidir. Bu yüzden fazlasıyla tercih edilen İzol börek, ülkemizin pek çok farklı noktasına bayiliklerini vermeye başlamıştır. Bu sayede farklı yerlerdeki müşterilerine de ulaşan ve kalitesinden ödün vermeden ve tadından vazgeçmeyen kişilere bu yolla hizmet sunar. Firma aynı zamanda vermiş olduğu bayilik hizmetleri ile bayisi olan kişilere de yüksek oranda kar oranı sunmaktadır. Fazlasıyla kar oranı yüksek olan İzol Börek bayilik açma şartlarını sağlayan herkese kendi bayiliğini açma olanaı sağlar.

İzol Börek Bayilik Alma

İzol börek bayiliği almak isteyen kişiler, bayilik almak için gerekli şartları yerine getirdikleri takdirde oldukça yüksek kar elde ederek kendi bayiliklerini açabilirler. Adana’da saydam caddesinde başlayan bu lezzet yolcuğu firmanın kısa zamanda büyümesi ile oldukça büyük bir hizmet ağına ulaşmıştır. Modern konsepti ve lezzetiyle pek çok kişinin vazgeçemediği tadlardan birisi olan İzol börek, şimdi tüm Türkiye’de sevenleri ile buluşuyor.

İzol Börek Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

İzol börek bayilik alma şartları incelendiğinde firmanın sadece lokasyon ve hijyen olarak bayilik almak isteyen kişilerden beklemiş olduğu en önemli şartlardır. Özellikle lokasyon olarak uygun ve insanların fazlaca yoğun olduğu yerlerde açılması beklenen İzol börek bayilikleri, aynı zamanda firmanın içi ve dış konseptlerine uygun olarak dizayn edilmelidir. Firmanın yukarıda verilen şartlar haricinde bayilik almak isteyen kişilerden beklemiş olduğu ekstra bir şart bulunmamaktadır. Yukarıda verilen şartları sağlayan kişiler, firmanın bayiliğini kısa sürede alabilirler.

İzol Börek Bayilik Almak İsteyen Kişilerin Katması Gereken Sermaye Ne Kadardır?

İzol börek bayiliği almak isteyen kişilerin iş yeri açmadan önce sağlaması gereken sermaye oranları şu şekildedir;

  • İzol börek bayiliği açmak isteyen kişilerin sağlaması gereken sermaye işyerinin m2 göre değişiklik göstermektedir.
  • Bayilik almak isteyen kişilerin ödemesi gereken isim hakkı bedeli ise 50.000 TL’dir.

Yukarıda verilen ücretler 2020 yılı için İzol börek bayiliği açmak isteyen kişilerin ödemesi gereken ücretlerdir. Verilen bu ücretleri sağlayan kişiler İzol börek bayiliğini kolaylıkla alabilirler.

Ayrıca İnceler Kuruyemiş Bakliyat bayilik bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

İzol Börek Yatırım Geri Dönüşleri Kaç Aydır?

İzol börek bayiliği almak isteyen kişilerin yatırım geri dönüşleri, 2 ile 6 ay arasında değişmektedir. Oldukça kısa zamanda bayiliğinin yatırım geri dönüşlerini alan kişiler, bu süre içerisinde kısa sürede kar elde etmeye başlayacaklardır. Yatırımcısına yüksek oranda kar sağlayan İzol börek yatırım geri dönüşlerini en fazla 6 ay içinde bayisine sunar.

İzol Börek Ortalama Kar Ranjı Ne Kadardır?

İzol börek ortalama kar ranjına bakıldığında firmanın diğer farklı firmalara kıyasla yüksek oranda kar ranjı sunduğu görülmektedir. Bayisinin yapmış olduğu yatırımları 2 ile 6 ay arasında katlayarak kendisine sunan İzol Börek’in ortalama kar ranjı ise %100’dür. Ülkemizde 30 farklı yerde şubesi olan firmanın aynı zamanda 2020 için hedeflenen şube sayısı 100’dür. İlk şubesini İstanbul’da açan firma, giderek ülkemizin farklı pek çok noktalarında hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

İzol Börek Bayilik İletişim Bilgileri

İzol börek bayiliği almak isteyen kişiler, aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak bayilik hakkında detaylı bilgi alabilir ve kurmak istedikleri bayiliği kısa zamanda kurabilirler. İzol börek bayilik iletişim bilgileri şunlardır;